To jest wręcz nieprawdopodobne, że życie POMIMO WSZYSTKO się układa. To jest nieprawdopodobne, że pomimo wszystko rozwiązanie zawsze można znaleźć. Pomimo bycia w przysłowiowej czarnej dupie można znaleźć wyjście, choć wydaje się nie raz, że to już jest koniec świata. Warto mieć swoje światełko w tunelu, które będzie prowadzić nas do tego lepszego życia. Teraz jest ci ciężko, ale tylko po to, abyś za chwilę mogła odetchnąć i nabrać sił na kolejny kryzys. POMIMO WSZYSTKO NIE REZYGNUJ Z SIEBIE.

 

Kończę pisać tego e-booka w zasadzie 7 dni przed jego premierą. Miał powstać w połowie tego roku, ale sami przyznajcie- 2020 rok jest dziwny w toku panującej pandemii. Cieszę się, iż pomimo wszystko w ciągu pół roku napisałam i stworzyłam kontynuację pierwszego e-booka, w którym rozliczyłam się z własną przeszłością. Ten rok zdecydowanie mogę zaliczyć do sukcesów, choć też zdecydowanie skomplikowałam sobie to życie. Przecież rozpadło się moje małżeństwo i okazało się, że nie dość, że jednak nadaję się na matkę to na domiar tego moje dzieci mogą jedynie na mnie liczyć. Rok 2020 zaliczę również do pierwszego roku bez kredytu w jakiejkolwiek placówce bankowej. Przerwałam błędne koło. Nie wróciłam również do palenia papierosów- nie palę już rok i trzy miesiące!

Pomimo Wszystko, Agnieszka Dawidowicz

 

 

 

Kiedy w marcu tego roku wybuchła światowa pandemia, dotarła do Polski i zamknęła nas wszystkich w domach, wydane I ebooka: „Inwestycja w Lepsze Życie” stanęło pod znakiem zapytania. Nie wiedzieliśmy, jak będzie wyglądać nasze życie. Nie wiedzieliśmy, czy wrócimy na nasze stanowiska pracy. Nagle ważne stało się BYĆ zamiast MIEĆ. Ścięliśmy wszyscy nasze potrzeby do minimum. Wszak radość z kupna ostatniego papieru toaletowego, mydła i płynu dezynfekcyjnego była wielka. Nagle stała się rzecz niesłychana! Okazało się, że internet to nie jest największe zło tego świata. Na spacer wirtualny można było wyjść, a e-booki nie muszą przechodzić kwarantanny. Płatności gotówką odeszły w zapomnienie, a sprawy urzędowe można było nareszcie załatwić zdalnie.

Przeżyliśmy wszyscy z własnymi dziećmi podczas półrocznego zamknięcia szkół, powstały wspaniałe grupy samopomocowe, liczne grupy wsparcia. Grupa Wsparcia LEPSZE ŻYCIE również zyskała nowe wspaniałe dziewczyny. Na początku wydawało mi się, że nie można stworzyć miejsca bez hejtu, bez „konstruktywnej krytyki”…

A jednak sobie i reszcie dziewczyn takie stworzyłam! Miałyśmy spotkać się na żywo w wiosnę 2020 roku, ale wszystko popsuł Covid. Powstał za to kolejny świetny projekt spotkań na żywo on- line: „Babskie Plotki”, które prowadzę z Sylwią Piątek- współautorką misji Rodziny Na Kredyt.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sTjY3UYdshM

 

Ebook: „Pomimo Wszystko” tak jak jego poprzednik mówi o tym, abyśmy każde wydarzenie, każdą nową sytuację rozpatrywali jako szansę od życia. W tej części znalazły się unikatowe zapiski mojej mamy z terapii AA. Chciałam się z nimi zmierzyć już jako dorosła osoba. Zmierzyłam się też z moją przeszłością- z alkoholowym domem, z domem dziecka oraz napisałam o dziadkach, którzy byli dla mnie zawsze „wybawicielami” oraz taką tarczą ochronną. O Karolci pisałam w pierwszym ebooku, w drugim z kolei jest kontynuacja jej historii.

 

TEGO EBOOKA DEDYKUJĘ KOBIETOM, KTÓRE:

✓ZAWSZE CZUJĄ SIĘ WINNE;

✓ MAJĄ W ŻYCIU POD GÓRKĘ;

✓ WALCZĄ SAMOTNIE Z PRZECIWNOŚCIAMI LOSU;

✓ MUSZĄ BYĆ SILNE DLA SIEBIE I DZIECI;

✓ BEZ KOŃCA ROZPAMIĘTUJĄ PRZESZŁOŚĆ

✓ BOJĄ SIĘ STAWIAĆ GRANICE

✓ PARALIŻUJE JE STRACH PRZED ZMIANĄ

✓ NIE MAJĄ WSPARCIA W NAJBLIŻSZEJ RODZINIE

 

JUŻ TERAZ MOŻESZ PRZECZYTAĆ WSTĘP ZA DARMO TUTAJ I

ZDECYDOWAĆ O ZAKUPIE CAŁOŚCI EBOOKA

W SKLEPIE NA BLOGU

 

 

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO 🙂

 

Przygotowałyśmy dla Ciebie pakiety w ekstra cenach,

ale te ceny promocyjne będą obowiązywać jedynie przez DWA TYGODNIE!- 

więc warto się pośpieszyć

 

PRZYPOMINAM O ZNIŻCE GRUPOWEJ, KTÓRĄ MOŻNA ZNALEŹĆ

TYLKO I WYŁĄCZNIE W GRUPIE WSPARCIA: LEPSZE ŻYCIE!

 

 

 

Jest to ostatnia szansa, aby nabyć ebooki w tak niskich cenach jeszcze w tym roku! W najbliższym czasie takich promocji nie przewidujemy, ponieważ szykujemy dla was kolejne produkty i wyzwania:

 

EBOOK: POMIMO WSZYSTKO

CENA REGULARNA- 59,99 zł

CENA PROMOCYJNA- 49,99 zł

CENA ZE ZNIŻKĄ GRUPOWĄ- 39,99 zł!!! 

Możesz też kupić pakiet ebooków w zaskakującej niskiej cenie!*

*(cenę 1 ebooka obniżamy jedynie w pakietach!)

A jeżeli nie zdążyłaś jeszcze nabyć CookBooka: „Kryzysowe gotowanie” masz do tego wspaniałą okazję! 🙂**

**(CookBook przeceniony jest jedynie w tym pakiecie)

 

E-BOOK: POMIMO WSZYSTKO

ORAZ PAKIETY W CENACH PROMOCYJNYCH

KUPISZ JEDYNIE DO 11.10. 2020 ROKU.