Często w kryzysowym czasie zastanawiamy się, co zrobić taniego i dobrego na obiad. Tani i dobry obiad nie musi oznaczać tego, że będziemy pół dnia stać w kuchni po to, aby zrobić własnoręcznie makaron lub pierogi. Jeśli dobrze się zorganizujesz w szybki i tani sposób możesz wyczarować obiad dla siebie i dla swojej rodziny.

 

Według statystyk wynika, że ponad 75% Polaków w wieku  18-64 lata przynajmniej raz w swoim życiu brało kredyt lub pożyczkę.

Skala jest więc ogromna, a Ty nie jesteś jedyną, która przechodzi kryzys z powodu braku pieniędzy. Nie jesteś też jedyną, która szuka rozwiązania i oszczędności. Bardzo duży procent osób trafiających na bloga Rodzina na Kredyt, to Ci, którzy szukają pomocy finansowej od kuchni. Dosłownie od kuchni, bo najczęściej wpisywaną frazą są: tanie obiady. Być może będziesz zaskoczona, ale właśnie tutaj – w kuchni – gdzie największe podwyżki, można zaoszczędzić najwięcej. Aby to się udało musisz być gotowa na pewne wyrzeczenia, wykazać się absolutnie całkowitą kontrolą i powściągliwością przy robieniu zakupów oraz bezwzględnie trzymać się ustalonych przez siebie wytycznych w sklepie i w kuchni.                        /COOKBOOK- Kryzysowe gotowanie/

 

Specjalnie dla tych, którzy mają problem z zapanowaniem nad wydatkami na zakupy spożywcze przygotowałyśmy karty pracy, które możesz pobrać już dziś za darmo na blogu. Dzięki nim możesz zacząć zacząć planować jadłospis tygodniowy i mieć dokładny wgląd w to, jakie produkty masz już w domu.

 

KLIKNIJ NA PODGLĄD I WYDRUKUJ SAMODZIELNIE KARTĘ PRACY:

KLIKNIJ NA PODGLĄD I WYDRUKUJ SAMODZIELNIE KARTY PRACY:

 

Musisz być świadoma, że czas oszczędności i cięć w kuchni to okres przejściowy. Teraz walczysz o lepsze jutro i o to, aby łatwiej było wiązać Ci koniec z końcem. Bądź dla siebie wyrozumiała, nie miej wyrzutów sumienia jeśli coś pójdzie nie tak. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i wyrobienia nowych nawyków.

/COOKBOOK- Kryzysowe gotowanie/

 

Równolegle stworzyłyśmy e-booka: „COOKBOOK: Kryzysowe gotowanie”, w którym dokładnie omawiamy te karty oraz pokazujemy jak maksymalnie wykorzystać produkty, które mamy w domu oraz jak przetrwać w dobie kryzysu, kiedy zostają nam ostatnie złotówki przed wypłatą. Co zrobić w momencie, kiedy zostanie nam ostatnia dycha. 

 

DLA KOGO JEST COOKBOOK?

 

To nie jest produkt dla każdego, choć każdy może z niego skorzystać w trudnej dla siebie sytuacji finansowej. To żaden wstyd mieć gorszy miesiąc, dwa czy dłużej. Żadna z Nas nie będzie Cię oceniać. A wiesz dlaczego? Bo byłyśmy w dokładnie tym samym miejscu co Ty. Niejednokrotnie stałyśmy w sytuacji, kiedy hajs nie do końca się zgadzał. Nie jest to powód do wstydu. Tak właściwie to powinnaś być z siebie dumna. Skoro tu jesteś to znaczy, że walczysz o swoją sytuację, nie poddajesz się i maksymalnie wykorzystujesz zasoby, które los dał Ci w obecnej sytuacji. Brawo!

/COOKBOOK- Kryzysowe gotowanie/

 

GDZIE I ZA ILE KUPIĘ COOKBOOKA?

 

Nasz nowy produkt kupisz w sklepie blogowym o

TUTAJ!

 

CENA REGULARNA COOKBOOKA WYNOSI: 44,99 zł

 

CENA PROMOCYJNA PRZEZ 30 DNI WYNOSI: 34,99 zł

 

I UWAGA!!! Dla wszystkich dziewczyn, które są w grupie wsparcia LEPSZE ŻYCIE

COOKBOOK Kryzysowe gotowanie jest dostępny za: 24,99 zł po wpisaniu kodu zniżkowego*

(kod obniża zawartość koszyka o 10 zł)

 

Już dziś dołącz do grupy wsparcia i zyskaj kod zniżkowy!

 

 

 

MAMY JESZCZE JEDNĄ NIESPODZIANKĘ!

 

 

JEŻELI NIE ZDĄŻYŁAŚ KUPIĆ PIERWSZEGO EBOOKA: „INWESTYCJA W LEPSZE ŻYCIE” W WIOSENNEJ MARCOWEJ PROMOCJI- TO TERAZ MASZ DOSKONAŁĄ OKAZJĘ, ABY ZAKUPIĆ GO W ZASKAKUJĄCEJ NISKIEJ CENIE W PAKIECIE** 🙂

 

Bezpłatny rozdział e-booka: „Inwestycja w Lepsze Życie” przeczytasz tutaj

 

**PROMOCJA OBOWIĄZUJE DO 22.06.2020